Kohtunikud

Haapsalu rahvuslike koertenäituste kohtunikud 2019

Laupäev 24.08.2019

1. rühm – Linda Jürgens (EST) – kogu rühm
2. rühm – Revaz Khomasuridze (RUS) – dobermann, saksa bokser, kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, newfoundlandi koer, saksa dogid, bernhardiinid, rottweiler, inglise buldog, do-khyi tiibeti mastiff
George Schogol (GEO) – ülejäänud rühm
3. rühm – Ekaterina Senashenko (RUS) – kogu rühm
4. rühm – Nikola Smolic (CRO) – kogu rühm
5. rühm – Dusan Paunovic (SRB) – kogu rühm
6. rühm – Boris Spoljaric (CRO) – kogu rühm
7. rühm – Boris Spoljaric (CRO) – kogu rühm
8. rühm – Joakim Ohlsson (SWE) – ameerika kokkerspanjel, clumberspanjel, kiharakarvaline retriiver, inglise kokkerspanjel, inglise springerspanjel, põlluspanjel, siledakarvaline retriiver, kuldne retriiver, labradori retriiver, nova scotia duck tolling retriiver, portugali veekoer, romagna veekoer (lagotto romagnolo), welsh springer spanjel
Nikola Smolic (CRO) – ülejäänud rühm
9. rühm – Christofer Habig (DE) – käharakarvaline bichon, bologna bichon, bostoni terjer, hiina harjaskoer, papillon, phalene, coton de tulear, prantsuse buldog, belgia grifoon, brüsseli grifoon, malta koer, väike brabandi grifoon, havanna bichon, lhasa apso, shih tzu, tiibeti terjer, tiibeti spanjel, mops, kõik puudlid
Revaz Khomasuridze (RUS) – kogu ülejäänud rühm
10. rühm – Nikola Smolic (CRO) – kogu rühm ****************************************************************************************************

Pühapäev 25.08.2019

1. rühm – Boris Spoljaric (CRO) – kogu rühm
2. group – Christofer Habig (DE) – berni alpi karjakoer, saksa bokser, broholmer, inglise buldog, bullmastif, kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, kontinentaalne buldog, do-khyi tiibeti mastif, doberman, argentiina dogi, kanaari dogi, bordoo dogi, fila brasileiro, saksa dogid, saksa pinšer, hovawart, itaalia corso,
karsti lambakoer, landseer, leonberger, mallorca dogi, inglise mastif, kääbuspinšer,  naapoli mastif, newfoundlandi koer, pürenee mastif, pürenee mäestikukoer, bernhardiinid, rottweiler, vene must terjer, shar pei, hispaania mastif, tornjak, tosa, juguslaavia karjakoer sarplaninac
Nikola Smolic (CRO) – ülejäänud rühm
3. group – Linda Jürgens (EST) – kogu rühm
4. group – Ekaterina Senashenko (RUS) – kogu rühm
5. group – Revaz Khomasuridze (RUS) – kogu rühm
6. group – George Schogol (GEO) – kogu rühm
7. group – George Schogol (GEO) – kogu rühm
8. group – Dusan Paunovic (SRB) – kogu rühm
9. group – Joakim Ohlsson (SWE) – käharakarvaline bichon, bologna bichon, bostoni terjer, cavalier king charles spanjel, king charles spanjel, chihuahuad, hiina harjaskoer, papillon, phalene, coton de tulear, belgia grifoon, brüsseli grifoon, väike brabandi grifoon, havanna bichon, lhasa apso, shih tzu, tiibeti terjer, tiibeti spanjel, mops, kõik puudlid
Nikola Smolic (CRO) – ülejäänud rühm
10. Ekaterina Senashenko (RUS) – kogu rühm

NB! Näitusetoimkonnal on õigus vajadusel teha muudatusi kohtunike nimekirjas.